Sukcesy

2022:

Dominika Śmietana ◊ 3 miejsce ◊ Mistrzostwa strefowe w Starachowicach ◊ KPN50 juniorek młodszych
Jagoda Szajna ◊ 9 miejsce ◊ Mistrzostwa Polski Juniorów w Bydgoszczy ◊ KSP 3×20 juniorek
Jagoda Szajna ◊ 3 miejsce ◊ Akademickie Mistrzostwa Polski w Bydgoszczy ◊ KPN60 kobiet

2021:

Izabela Gajewska ◊ 2 miejsce ◊ Mistrzostwa Polski Młodzików ◊ KSP3x20 młodziczek
Izabela Gajewska ◊ 2 miejsce ◊ Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Starachowicach ◊ KPN40 młodziczek
Izabela Gajewska ◊ 2 miejsce ◊ Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Starachowicach ◊ KSP 3×20 młodziczek
Izabela Gajewska ◊ 1 miejsce ◊ Mistrzostwa LOK w Tarnowie ◊ KSP40L młodziczek
Izabela Gajewska ◊ 1 miejsce ◊ Mistrzostwa LOK w Tarnowie ◊ KSP 3×20 młodziczek
Natalia Pelczar ◊ 2 miejsce ◊ Mistrzostwa LOK w Tarnowie ◊ PSP30+30 młodziczek
Natalia Pelczar ◊ 3 miejsce ◊ Mistrzostwa LOK w Tarnowie ◊ PPN40 młodziczek
Dominika Śmietana ◊ 1 miejsce ◊ Mistrzostwa LOK w Tarnowie ◊ KPN40 młodziczek
Julia Gosztyła ◊ 2 miejsce ◊ Mistrzostwa LOK w Tarnowie ◊ KPN40 młodziczek
Izabela Gajewska ◊ 1 miejsce ◊ Zawody Międzynarodowe w Pucku ◊ KPN40 młodziczek
Julia Gosztyła ◊ 3 miejsce ◊ Zawody Międzynarodowe w Pucku ◊ KPN40 młodziczek
Natalia Pelczar ◊ 4 miejsce ◊ Zawody Międzynarodowe w Pucku ◊ PPN40 młodziczek

2020:
Jagoda Szajna ◊ 10 miejsce ◊ Zawody Międzynarodowe w Białymstoku ◊ KPN60 juniorek
Izabela Gajewska  ◊ 3 miejsce ◊ Finał Ogólnopolskiego Zlotu Orlików w Siedlcach ◊ KPN40 młodziczek
Izabela Gajewska  ◊ 7 miejsce ◊ Mistrzostwa Polski Młodzików we Wrocławiu ◊ KPN40 młodziczek
Jagoda Szajna ◊ 4 miejsce ◊ Mistrzostwa Polski Juniorów ◊ KSP60l juniorek
Izabela Gajewska  ◊ 3 miejsce ◊ Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików ◊ KPN40 młodziczek
Jakub Antosz ◊ 6 miejsce ◊ Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu ◊ KPN50 juniorów młodszych
Jakub Antosz ◊ 2 miejsce ◊ Mistrzostwa strefowe w Starachowicach ◊ KPN50 juniorów młodszych
Jagoda Szajna ◊ 7 miejsce ◊ II Runda Pucharu Polski w Ustce ◊ KSP60L juniorek
Jagoda Szajna ◊ 9 miejsce ◊ II Runda Pucharu Polski w Ustce ◊ KSP 3×40 juniorek
Jagoda Szajna ◊ 9 miejsce ◊ II Runda Pucharu Polski w Ustce ◊ KPN60 juniorek
Jowita Krupa ◊ 10 miejsce ◊ II Runda Pucharu Polski w Ustce ◊ PPN60 juniorek
Jowita Krupa ◊ 8 miejsce ◊ Zawody Międzynarodowe w Złotoryi ◊ PPN60 juniorek
Jagoda Szajna ◊ 9 miejsce ◊ Zawody Międzynarodowe w Złotoryi ◊ KPN60 juniorek

2019:
Izabela Gajewska ◊ 1 miejsce ◊ Ogólnopolskie Podziemne Zawody Strzeleckie w Bochni ◊ KPN40 młodziczek
Jagoda Szajna ◊ 1 miejsce ◊ Ogólnopolskie Podziemne Zawody Strzeleckie w Bochni ◊ KPN50 juniorek młodszych
Jakub Antosz ◊ 5 miejsce ◊ Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zielonej Górze ◊ KPN50 jr młd
Filip Mazur ◊ 3 miejsce ◊ Mistrzostwa strefowe w Tarnowie ◊ KPN50 juniorów młodszych
Jagoda Szajna ◊ 1 miejsce ◊ Mistrzostwa strefowe w Tarnowie ◊ KSP 3×30 juniorek młodszych
Jagoda Szajna ◊ 2 miejsce ◊ Mistrzostwa strefowe w Tarnowie ◊ KPN50 juniorek młodszych
Jagoda Szajna & Jakub Antosz ◊ 8 miejsce ◊ Mistrzostwa Polski jr młd. we Wrocławiu ◊ KPN MIX jr młd.
Jagoda Szajna ◊ 9 miejsce ◊ Mistrzostwa Polski juniorów młodszych we Wrocławiu ◊ KSP 60L juniorek młodszych

2018:
Jakub Antosz ◊ 3 miejsce ◊ Mistrzostwa Polski Młodzików w Bydgoszczy ◊ KPN30 młodzików
Jakub Antosz ◊ 5 miejsce ◊ Mistrzostwa Polski Młodzików w Bydgoszczy ◊ KSP 3×20 młodzików
Jakub Antosz ◊ 6 miejsce ◊ Mistrzostwa Polski Młodzików w Bydgoszczy ◊ KSP40l młodzików
Jagoda Szajna ◊ 6 miejsce ◊ III Runda Pucharu Polski w Ustce ◊ KSP 60l juniorek

Komentarze są wyłączone.