Sukces w Pucku!

Pięcioro zawodników naszego klubu walczyło o medale na zawodach strzeleckich “Zaślubiny z morzem” w Pucku. Młodzi strzelcy wrócili znad morza z dwoma medalami oraz czołowymi lokatami.Międzynarodowe zawody w Pucku otwierają nowy sezon strzelecki, a także upamiętniają rocznicę odzyskania dostępu do morza przez Polskę. W tym roku ze względu na pandemię miały jedynie rangę krajowej rywalizacji, do której przystąpiło blisko 200 zawodników z kilkudziesięciu klubów.

W strzelaniu z karabinu “Husarię” reprezentowały młodziczki – Izabela Gajewska oraz Julia Gosztyła. Izabela wygrała rywalizację w drugim dniu zawodów z wynikiem 396,0, natomiast Julia pierwszego dnia zawodów zajęła trzecią lokatę z wynikiem 393,3. W drugim dniu rywalizacji była czwarta. W kategorii młodziczek, w konkurencji pistoletu, wystartowała Natalia Pelczar. Zajęła piątą (wynik 334) oraz czwartą lokatę (wynik 335).

Do Pucka pojechali też juniorzy. Jagoda Szajna z wynikami 603,5 i 611,9 zajęła 15 oraz 11 lokatę, natomiast Filip Mazur był 15 oraz 16.

 

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.