Brąz w Mistrzostwach Polski Młodzików!

W ubiegły weekend w Bydgoszczy rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików w strzelectwie sportowym. “Husarię reprezentował jedynie Jakub Antosz. Zdobył brązowy medal w pneumatyku, a także piąte oraz szóste miejsce w konkurencjach kulowych.

Kuba brązowy medal zdobył w KPN40. Lepsi okazali się tylko Kajetan Krzyśka (Zawisza Bydgoszcz) i Michał Piwoński (Gwardia Olsztyn). Kuba wcześniej wygrał strefę obejmującą województwa podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie i śląskie.

W KSP 3×20 Kuba zajął piątą lokatę z wynikiem 528. Najlepszy ponownie okazał się Kajetan Krzyśka reprezentujący gospodarzy zawodów. Warto zaznaczyć, że w tej konkurencji niespełna miesiąc temu Polak, Tomasz Bartnik zdobył złoty medal Mistrzostw Świata.

Szóste miejsce to rezultat startu Kuby w KSP40L. Do podium Kubie zabrakło zaledwie 1,6 punkta! W tej konkurencji najlepszy okazał się Michał Chojnowski (Kaliber Białystok).