Mistrzostwa Polski Juniorów

Za nami Mistrzostwa Polski Juniorów w strzelectwie, które odbyły się w ubiegły weekend w Ustce. Nasz klub reprezentowała tylko jedna zawodniczka, Izabela Kolanko, która zajęła 20 miejsce w PPN60.Izabela Kolanko zajęła 20 miejsce w pistolecie pneumatycznym 60 strzałów juniorek. Wynik 515 dał jej miejsce w pierwszej 20-tce i 2 punkty do klasyfikacji klubowej. Mistrzynią Polski została Marta Woronowicz z WKS Floty Gdynia.

Warto zaznaczyć wysokie miejsce kolegi z kadry wojewódzkiej Izy, Marcina Mięsowicza (Galicja Rzeszów), który dzięki życiówce 562 z drugiego miejsca wszedł do finału PPN60 juniorów. Marcin ostatecznie zajął 5 miejsce.