Dwa medale w Przemyślu

W sobotę (17 lutego) zawodnicy naszej sekcji młodzieżowej wystartowali w zawodach wojewódzkich w Przemyślu. Rywalizowano w strzelaniach pneumatycznych, w kategoriach OPEN, czyli bez podziału na płeć i wiek. Nasi zawodnicy zdobyli po srebrnym medalu zarówno w karabinie, jak i w pistolecie.

W karabinie najlepsza okazała się Brygida Bożek (UKS Galicja Rzeszów), która strzeliła 379. Tuż za nią uplasowała się krośnianka, Jagoda Szajna, która przegrała złoto o jeden punkt. Podium uzupełniła reprezentantka gospodarzy, Sabina Górniak. W konkurencji strzelania z karabinu Krosno reprezentował również Filip Mazur, dla którego były to dopiero drugie zawody w życiu.

 

W pistolecie reprezentacja Krosna była silniejsza. Srebrny medal zdobył trener sekcji, Tomasz Jerzak, który z wynikiem 360 rozdzielił dwóch zawodników gospodarzy, zwycięzce – Kamila Korzystka oraz brązowego medalistę, Michała Bąkowskiego. Dobrze zaprezentowali się również Izabela Kolanko (341), Wiktor Szwast (336), Natalia Zając (320) oraz Radosław Żywiec (320).

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.