Siedem medali i puchar w Jedliczu!

Kolejny start w historii klubu – kolejny raz “Husaria” najlepsza w województwie. Podczas XII Memoriału im. Bogusława Dziury krośnieńscy strzelcy zajęli drugie miejsce w klasyfikacji zespołowej, przegrywając jedynie z “Promieniem” Bochnia. Nasi zawodnicy zdobyli siedem medali.

Filip Gajewski zdobył złoto w PPN30 młodzików, Natalia Michalak i Jakub Antosz srebro w karabinie (odpowiednio seniorek i młodzików), a Radosław Żywiec w karabinie seniorów. Niewiele brakło, by udało się nam zdominować podium w konkurencji PPN40. Krośnianki przegrały tylko z zawodniczką z Bochni. Izabela Kolanko i Natalia Zając musiały zadowolić się srebrnym i brązowym medalem. Brązowy medal wywalczył także Kacper Paczosa w PPN40 juniorów młodszych. Na uwagę zasługuje wysoki wynik Macieja Jakubowicza (541), który zaledwie jedną strzeloną dziesiątką więcej wygrał z klubowym trenerem, Tomaszem Jerzakiem (obaj strzelili po 541) i zajął czwarte miejsce w mocno obsadzonej konkurencji PPN60 seniorów.